Concert agenda

zaterdag 07 september 2019
  • Rietveld Ensemble in Amsterdam

    Aanvang: 13:00
    Locatie: Begijnhof, 1012 RM Amsterdam, Nederland
    Programma:

    Pianokwintet van Brahms, Dansen van Debussy
    meer info

zondag 08 september 2019
  • Rietveld Ensemble in Utrecht

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Kathedrale Koorschool Utrecht, Plompetorengracht 5, 3512 CA Utrecht, Nederland
    Programma:

    Werken van Brahms en Debussymeer info

dinsdag 17 september 2019
  • Prinsjesdag concert

    Aanvang: 20:15
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

vrijdag 20 september 2019
  • Residentie Orkest in het Concertgebouw

    Aanvang: 20:15
    Locatie: Het Concertgebouw, 1071 LN Amsterdam, Nederland
    Programma:

zaterdag 21 september 2019
  • Bolero: Rise to the rythm

    Aanvang: 20:30
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

zondag 22 september 2019
  • Residentie Orkest in Utrecht

    Aanvang: 15:00
    Locatie: TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht, Nederland
    Programma:

vrijdag 04 oktober 2019
  • Wonderful Town met Nederlandse Reisopera en OvhO

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede, Noorderhagen 27, 7511 EK Enschede, Nederland
    Programma:

zaterdag 05 oktober 2019
  • Wonderful Town

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Theater De Spiegel, Spinhuisplein 14, 8011 ZZ Zwolle, Nederland
    Programma:

zondag 06 oktober 2019
  • Wonderful Town

    Aanvang: 13:15
    Locatie: Concertgebouw De Vereeniging, Keizer Karelplein 2D, 6511 NC Nijmegen, Nederland
    Programma:

donderdag 10 oktober 2019
  • Wonderful Twon

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Schouwburg Amphion, Hofstraat 159, 7001 JD Doetinchem, Nederland
    Programma:

vrijdag 11 oktober 2019
  • Wonderful Town

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Apeldoorn, Orpheus, 7314 CA Apeldoorn, Nederland
    Programma:

zaterdag 12 oktober 2019
  • Wonderful Town

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Arnhem Musis Sacrum
    Programma:

maandag 28 oktober 2019
  • educatie OvhO

    Aanvang: 09:30
    Locatie: Schouwburg Amphion, Hofstraat 159, 7001 JD Doetinchem, Nederland
    Programma:

zaterdag 02 november 2019
  • Wagner's Walküre o.l.v. Jaap van Zweden

    Aanvang: 15:00
    Locatie: Het Concertgebouw, 1071 LN Amsterdam, Nederland
    Programma:

vrijdag 22 november 2019
  • Boris Giltburg overtuigt met Rachmaninovs Derde

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede, Noorderhagen 27, 7511 EK Enschede, Nederland
    Programma:

zaterdag 23 november 2019
  • Boris Giltburg overtuigt met Rachmaninovs Derde

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Orpheus, Churchillplein 1, 7314 BZ Apeldoorn, Nederland
    Programma:

zondag 24 november 2019
  • Boris Giltburg overtuigt met Rachmaninovs Derde

    Aanvang: 13:30
    Locatie: TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht, Nederland
    Programma:

vrijdag 29 november 2019
  • Boris Giltburg overtuigt met Rachmaninovs Derde

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Schouwburg Amphion, Hofstraat 159, 7001 JD Doetinchem, Nederland
    Programma:

zaterdag 30 november 2019
  • Boris Giltburg overtuigt met Rachmaninovs Derde

    Aanvang: 13:30
    Locatie: Musis Arnhem, Velperbinnensingel 15, 6811 BP Arnhem, Nederland
    Programma:

zondag 01 december 2019
  • Boris Giltburg overtuigt met Rachmaninovs Derde

    Aanvang: 14:15
    Locatie: Concertgebouw De Vereeniging, Keizer Karelplein 2D, 6511 NC Nijmegen, Nederland
    Programma:

vrijdag 06 december 2019
  • Lunchconcert met Residentie Orkest

    Aanvang: 12:30
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

  • Nicholas Collon en Arthur Jussen met het Residentie Orkest

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

zaterdag 07 december 2019
  • Masterclassics met Arthur Jussen

    Aanvang: 20:30
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

zondag 08 december 2019
  • Arthur Jussen speelt Schumann's pianoconcert

    Aanvang: 11:00
    Locatie: Het Concertgebouw, 1071 LN Amsterdam, Nederland
    Programma:

vrijdag 13 december 2019
  • Warme winternachten met Residentie Orkest

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

zondag 15 december 2019
  • Residentie Orkest in Utrecht

    Aanvang: 15:00
    Locatie: TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht, Nederland
    Programma:

zaterdag 25 januari 2020
  • Cantate op de brink

    Aanvang: 16:30
    Locatie:
    Programma:

vrijdag 14 februari 2020
  • Lunchconcert

    Aanvang: 12:30
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

  • Valentijnsconcert

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

zaterdag 15 februari 2020
  • Vriendenconcert

    Aanvang: 14:00
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

vrijdag 13 maart 2020
  • Lunchconcert

    Aanvang: 12:30
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

  • Kleuren van het water

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Zuiderstrand Den Haag, Zuiderstrand 1, 22 Den Haag, Nederland
    Programma:

zaterdag 14 maart 2020
  • Masterclassics

    Aanvang: 20:30
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

dinsdag 17 maart 2020
  • Dinsdagmiddag concert

    Aanvang: 15:00
    Locatie: Het Concertgebouw, 1071 LN Amsterdam, Nederland
    Programma:

vrijdag 20 maart 2020
  • Sibelius 7e symfonie

    Aanvang: 20:15
    Locatie: TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht, Nederland
    Programma:

zaterdag 21 maart 2020
  • Cantate op de brink

    Aanvang: 16:30
    Locatie:
    Programma:

zondag 22 maart 2020
  • Collon meets Altstaedt

    Aanvang: 14:15
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

vrijdag 17 april 2020
  • Tchaikovsky's Pathetique

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

zondag 19 april 2020
  • Tchaikovsky's Pathetique

    Aanvang: 14:15
    Locatie: Zuiderstrandtheater, Houtrustweg 505, 2583 WB Den Haag, Nederland
    Programma:

woensdag 13 mei 2020
  • Maestro Jules onthult

    Aanvang: 15:00
    Locatie: TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht, Nederland
    Programma:

vrijdag 15 mei 2020
  • Borealis Trio in Duivendrecht

    Aanvang: 20:00
    Locatie: Protestantse Kerk in Nederland (PKN) De Kleine kerk, Rijksstraatweg 129, 1115 AP Duivendrecht, Nederland
    Programma:

zaterdag 16 mei 2020
  • Cantate op de brink

    Aanvang: 16:30
    Locatie:
    Programma:

maandag 01 juni 2020
  • Maestro Jules

    Aanvang: 20:15
    Locatie:
    Programma: